פשוט לתכנן עתיד - פשוט

פשוט לתכנן עתיד


סדנת הדגל של פשוט, סדנא חובה לכל אחת ואחד מכם, בסדנא נתחיל מהכרת מושגיי בסיס ונמשיך להבנה מעמיקה יותר, הסדנא מקיפה מספר תחומים אשר ביחד מאפשרים בנייה נכונה של חזון כלכלי לתא המשפחתי.

נתמקד בסדנא בתחום הפנסיוני והפיננסי, נכיר את האפשרויות השונות שיש לנו, נלמד על ההבדלים בניהם ואיך להתאים מוצר או לשלב בין מספר מוצרים בהתאם לצרכים שלנו, בנוסף הסדנא תעסוק בניהול הסיכונים- התבוננות על הביטוחים במשקפיים פיננסיות, ובצוואות וייפוי כוח מתמשך.

הסדנא תצייד אתכם בידע ומידע רב, אשר יאפשרו לכם להגדיר מחדש את הצרכים שלכם, לבדוק את הפתרונות הקיימים לכם, לשאול את השאלות הנכונות, לחסוך כסף רב מביטוחים מיותרים ודמי ניהול גבוהים ובסופו של דבר להצעיד אתכם לעתיד טוב ובטוח יותר.אולי יעניין אותך לקרוא גם על הסדנאות האחרות שלנו:x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.