מובילים שינוי - פשוט

מובילים שינוי


בסוף 2004, כחלק מועדת בכר, הוצגה מהפכה בתחום הפנסיוני, כל אזרח ואזרחית נדרשו לקחת אחריות על החיסכון הפנסיוני שלהם שעד אותה את היה באחריות המעסיק.

בנוסף, קופות הגמל וקרנות ההשתלמות יצאו מהבנקים ועברו להיות מנוהלות בידי בתי השקעות פרטיים אותם הציבור כלל לא הכיר.

מאז ועד היום עולם כמנהגו נוהג, הציבור מבולבל ממבול השינויים והכללים בתחום, לציבור ברור שאינו שולט בכלים ולכן מתקשה לקבל החלטות מושכלות לאורך זמן, מה שחמור יותר הוא שהציבור אינו יודע את מה שהוא לא יודע.

החיסכון הפנסיוני הנו הנכס החשוב ביותר לכל אחת ואחד מאתנו ומהווה בסיס להכנסה קבוע בזמן הפרישה, התנהלות פנסיונית ופיננסית נכונה עשויה להוות קרש קפיצה לעתיד טוב ובטוח יותר.
בפשוט החלטנו להוביל שינוי, אנחנו נשים סוף לבלבול ולחוסר הידע של כל אחת ואחד מכם, אתם בוודאי שואלים את עצמכם, איך עושים זאת???פשוט מאד, אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של סדנאות בתחום הפיננסים, הסדנאות ניתנות במחיר עלות ומטרתם להקנות לכם ידע, בסדנאות תפגשו את טובי המומחים אשר יעבירו לכם את הידע והמידע בצורה ברורה ופשוטה, תוכלו לשאול שאלות, להתייעץ ולבנות לתא המשפחתי שלכם תמונה מיטבית, אשר תהווה את הבסיס לבניית חזון כלכלי לתא המשפחתי.

רק לאחר הסדנא, כאשר אתם מצוידים בכל המידע ויודעים לשאול את כל השאלות, תיפגשו עם נאמן פיננסי של פשוט לפגישה אישית. לפגישה יגיע הנאמן הפיננסי עם חוברת אישית בה מרוכזות כל התוכניות שלכם, ביחד תחשבו איך ניתן לשפר ולהיטיב תוך הסתכלות על התמונה המלאה והצרכים של התא המשפחתי.

לאורך השנים הצרכים של התא המשפחתי משתנים, יתרה מזו התחום שרווי ברגולציה ושינויים דחופים, מציב כל העת אתגר להיות מעודכנים ולשמור על ניהול אופטימלי של הכספים, הנאמן הפיננסי שלכם ימשיך ללוות אתכם, יזמין אתכם לסדנאות וכנסים שאנו עורכים ואחת לשנה יקיים איתכם פגישה אישית, בכדי לבדוק את שינוי הצרכים שלכם אל מול הפתרונות האפשריים.מזמינים אתכם להצטרף לאחת מהסדנאות שלנו, ולהיות חלק ממשפחת פשוט


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.