הסיפור שלנו - פשוט

הכל התחיל בקיץ 2016, שני סוכנים ותיקים ומנוסים נפגשים ליד דוכן הקפה בכנס פיננסים במרכז הארץ. הסמול-טוק הופך בן רגע לשיחה קולחת ומשם לרעיון משותף שהפך למציאות.

השניים, ריטה מסטיי ותומר ברקול, עבדו שנים רבות בתחום הביטוח והפיננסים, שניהם מילאו תפקידים בכירים בחברות מובילות במשק הישראלי, ולשניהם היה חזון משותף - לאפשר לכל אדם באשר הוא עתיד פיננסי ברור ובטוח, בהתאם לסגנון חייו ולשאיפותיו.

הדחף להביא למצב שבו הלקוחות מפסיקים לפחד משיחה על ביטוח, פרישה או פנסיה ומבינים את כל הדרוש להם על מנת לקבל החלטות מושכלות שישפיעו על חייהם וחיי משפחתם לשנים קדימה, מביא את תומר וריטה להחלטה - הקמת מערך חינוך פיננסי מתקדם, שיהפוך את הנושא הכבד, המורכב והחשוב לידידותי, ברור ובעיקר... פשוט.

הסדנאות של 'פשוט' מותאמות לקהלים שונים על פי צרכיהם האישיים. הפורמט הייחודי מאפשר לנו לעבוד עם אנשי מקצוע מובילים ולהשתמש בטכנולוגיות ובכלים המתקדמים בתחום. למעשה, 'פשוט' מהווה One Stop Shop המספק ומפתח פתרונות ביטוח ופיננסיים מושלמים, התפורים למידותיו של כל לקוח, תוך שימוש במתודולוגיה ברורה, שקופה ופשוטה.

תומר, ריטה הנאמנים הפיננסים והצוות המקצועי של 'פשוט' מזמינים אתכם להיות חלק מהסיפור, לתכנן לעצמכם עתיד פיננסי נכון, לחסוך הרבה כסף, והכי חשוב לעשות את זה פשוט!


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.